Kontakty, Kontakty

*** SLIGHT *** SLIGHT *** SLIGHT ***

Grupa powstała stosunkowo niedawno, otóż 21 maja 1994 roku doszło do fuzji Code3 oraz XE-Team, do grupy dołączył P.W. Najnowszym nabytkiem teamu jest TLB, koder i swapper z Niemiec. W sumie Slight liczy 7 członków: Miker, Rzóg, Robbocop (XE-Team); Soused Teat, Seban (Code3); P.W. oraz TLB/NNC. Grupa jest zdominowana przez warszawiaków (jak na razie: 6/7). Uwaga!!! Kilka dni temu zespół powiększył się o jeszcze jednego atarowca - znanego muzyka Daxeya. Nazwę grupy wymyślił P.W., natomiast Rzóg wpadł na pomysł T-shirtów z logo grupy oraz ksywą właściciela. Na Shadows Party 1994 grupa zaprezentowała swoje pierwsze megademo: "Bitter Reality". Obecnie Slight pracuje nad nowym megademem, które powinno się ukazać w pierwszej połowie 1995 roku. Grupa wydaje polskojęzyczny magazyn dyskowy "Barymag". SLIGHT poszukuje bardzo dobrych muzyków grafików oraz megaswapperów.


KSYWA: P.W. / GRUPA: Slight

NAMIARY: Paweł Włodarczyk [...]

NOTKA: Grafik, koder, redaktor naczelny "Barymaga" z mnóstwem najróżniejszych pomysłów, których realizację odkłada na czas bliżej nieokreślony... Próbuje także swoich sił w swappingu. Ostatnią jego pasją stało się redagowanie niniejszego zinu. Chciałby nawiązać kontakt z kilkoma osobami dla friendshipu (long letters rule!) oraz wymiany hot stuffu i STP!


KSYWA: Miker / GRUPA: Slight

NAMIARY: Michał Szpilowski [...]

NOTKA: Muzyk, eks-supplier. Ostatnimi czasy zmienił mieszkanie, szaleje na "ProTrackerze" oraz wyżywa się na psie Sebana... Poprzez ciągłe ćwiczenie, bardzo się wyrobił w swoim fachu i spokojnie można stwierdzić, że jest jednym z lepszych muzyków na atarowskiej scenie... Jeżeli lubisz "wesołe" listy, to nawiąż kontakt z naszym muzykiem.


KSYWA: Rzóg / GRUPA: Slight

NAMIARY: Remigiusz Rychlewski [...]

NOTKA: Eks-cracker, koder, którego hobby to nieużywanie przerwań (NMI & IRQ suck!). Ostatnimi czasy rysuje fonty w trybie hi-res (gr.0 OS). Chyba najlepiej, wśród członków Slightu, nadaje się na organizera grupy. Jeżeli zaś chodzi o pisanie listów, to kiedyś powiedział: "piszcie, a nie pożałujecie!".


KSYWA: Seban / GRUPA: Slight

NAMIARY: Sebastian Igielski [...]

NOTKA: Koder, ripper, eks-cracker. Interesuje się elektroniką, właściciel C-64 (już ze sprawnym układem dźwiękowym; wcześniejszy układ został popsuty na skutek tajemniczych promieni Z1, emitowanych przez P.W.). Ostatnio specjalizuje się w pisaniu wszelkiej maści pakerów i loaderów. Jego mieszkanie jest bazą grupy SLIGHT. Hot stuff oraz 100% answer gwarantowane!


KSYWA: Soused Teat / GRUPA: Slight

NAMIARY: Adam Bienias [...]

NOTKA: Koder, muzyk, interesuje się elektroniką, również spec w dziedzinie pirotechniki, czasami tworzy grafikę. Niewątpliwie najlepszy koder w grupie. Dokonuje częstych roszad sprzętowych i dosyć trudno jest stwierdzić jakim komputerem będzie dysponował w dniu jutrzejszym. Niezbyt chętnie odnosi się do pisania listów...


KSYWA: Robbocop / GRUPA: Slight

NAMIARY: Grzegorz Marchlewicz [...]

NOTKA: Koder oraz luj (niestety!)... Niezbyt chętnie odnosi się do kodowania efektów do dem, wybierając pisanie gier. Obecnie jest zaangażowany w prace nad grą o roboczym tytule "Liga polska". Pisze bardzo długie listy (friendship rólz!!!). Jeżeli chciałbyś z kimś korespondować dla friendshipu, to bez obaw możesz napisać list do Robbocopa. Aktualnie gwarantuje 80% answer!!!


KSYWA: TLB / GRUPA: Slight

NAMIARY: Uwe Schemionneck [...]

NOTKA: Najnowszy nabytek grupy. Swapper i koder z Niemiec. Jak do tej pory (wrzesień 1994), jeszcze go nie widzieliśmy. Jego wcześniejsze produkcje nie były zbyt dobre, ale ostatnio wykazał znaczną poprawę... Chcesz mieć cool kontakt oraz hot stuff z Niemiec, koniecznie wyślij senda do TLB. Odpowiedź zapewniona. Wymagany język: niemiecki lub angielski.


KSYWA: Pecuś / GRUPA: CCZ/Bloody Coders

NAMIARY: Tomasz Pecko [...]

NOTKA: Gostek, który koduje szokujące efekty, będące jednocześnie ok. 10 razy lepsze od naszych. Niestety, jak dotąd, nie mieliśmy okazji oglądać tych "efektów"... Poza tym oczekuje dużej kwoty pieniężnej w postaci przekazu, minimum $FFFF zł. Zainteresowania: elektronika (którą gwoli ścisłości studiuje) oraz informatyka.


*** APC *** APC *** APC *** APC ***

Grupa powstała ponad dwa lata temu, tzn. około maja 1992 roku. Założycielem był LBS, on też, jako najskromniejszy, wymyślił najbardziej skromną nazwę na scenie. Właściwie od początku grupa ta istnieje w takim składzie jak obecnie (Globus, Gumiś, LBS, Marucha) i zaczynała swoją działalność na scenie takimi demami, jak np. "LBS's Demo" czy "Globus Demo". Członkowie grupy zajmują się pisaniem dem, gier czy też użytków. Najnowsze demo grupy: "Shake!" (kodowane przez LBS-a, msx Maruchy) zajęło pierwsze miejsce na Shadows Party'94. Obecnie grupa składa megademo o roboczym tytule "Out Of Time", które powinno ukazać się na jednym z najbliższych Copy Party... Poza tym poszczególni członkowie kodują gierki (np. "Public Enemy" LBS-a), udźwiękowiane przez Maruchę (muzyk grupy). Grupa poszukuje grafika i cool-swappera.

Przy opisie grupy APC korzystałem z materiałów nadesłanych przez LBS-a, za które bardzo dziękuję. Więcej szczegółów na temat tej grupy możecie znaleźć w dołączonym do "Barymaga" tekscie LBS-a!


KSYWA: Little Beatle Software / GRUPA: APC

NAMIARY: Marcin Żukowski [...]

NOTKA: Koder, współpracuje z redakcją "Barymaga", jego najnowsze demo "Shake!" zajęło pierwsze miejsce na SHADOWS PARTY 1994. Obecnie pochłonęły go prace nad nowym megademem grupy, a także nad gierą "Public Enemy". Obiecuje odpisać na każdy list, z tym że osoby piszące do niego po raz pierwszy proszone są o wysłanie własnych dysków. Hot stuff gwarantowany w niemalże 100%!


KSYWA: Marucha / GRUPA: APC

NAMIARY: Marek Drozdowski [...]

NOTKA: Muzyk grupy APC, jego modułów możecie również posłuchać w tym wydaniu "Barymaga". Chętnie nawiąże kontakt z każdym atarowcem. Jednakże oczekuje on od ludzi w miarę szybkich odpowiedzi oraz hot stuffu, jednocześnie sam gwarantuje hot stuff oraz 100% answer. Chcesz mieć cool kontakt? Napisz do Maruchy!!!


KSYWA: Globus / GRUPA: APC

NAMIARY: Robert Nitkowski [...]

NOTKA: Koder, grafik, muzyk. Po niezbyt udanych demach ("Globus Demo" czy "Help Globus Demo) bardzo długo nic nie widzieliśmy od niego i jak na razie nic nie wskazuje na to, żebyśmy coś w najbliższej przyszłości zobaczyli... Jeżeli lubisz wesołe listy, to nawiąż kontakt z Globusem! Jak każdy członek APC gwarantuje nowy stuff...


KSYWA: Gumiś lub GumiSoft / GRUPA: APC

NAMIARY: Mariusz Kropiwnicki [...]

NOTKA: Koder, obecnie pracuje nad "HQMC" (program muzyczny dla posiadaczy rozszerzenia stereo), kończy grę "Lemmingi" oraz pracuje nad różnymi programami kompresującymi (ostatnio poprawia swój archiwizer). Jest to człowiek zachowujący, niemal bez przerwy, pogodę ducha. Wszelkie sendy są jak najbardziej wskazane!!!


KSYWA: Muti / GRUPA: Shadows

NAMIARY: Michał Najgebauer [...]

NOTKA: Początkujący swapper. Poszukuje wielu dobrych kontaktów. Gwarantuje dużą ilość wszelakich programów. Niekiedy pisze bardzo długie i ciekawe listy. Postara się w miarę szybko odpisać na każdą przesyłkę. Będzie wdzięczny za długie listy, hot stuff (szczególnie dema) oraz szybkie odpowiedzi. Chętnie nawiąże kilka kontaktów dla friendshipu.


Na zakończenie chciałbym poinformować wszystkich Czytelników o możliwości zamieszczania krótkich ogłoszeń (podobnych do opublikowanych w tym artykule) w niniejszym magazynie. Oczywiście chyba nie muszę nadmieniać, że jak każda redakcja szanującego się zinu nie będziemy pobierać żadnych opłat za zamieszczane ogłoszenia. Od razu oświadczam, że o ukazaniu się ogłoszenia decydować będzie redakcja. Jednocześnie oznajmiam, że redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych ogłoszeń. Przyjmujemy ogłoszenia tylko od osób prywatnych. Ogłoszenia będziemy publikować w kolejności ich nadchodzenia do redakcji.

Czekamy na Wasze ogłoszenia!!! Listy kierujcie na adres redakcji, z dopiskiem "KONTAKTY" na kopercie.

O czym informuje
- P.W. -